33025.
Closed 460. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban, kitűzővel (42x40mm) T:XF patina, a kitűző tű része letört