1929 Takarékpénztárak és Bankok Egyesülete előjegyzési napló az 1929. ... https://www.darabanth.com/en/460-Online-auction/460.0/Art-and-other-collectibles/Historical-documents-manuscripts~500021/1929-Takarekpenztarak-es-Bankok-Egyesulete-elojegyzesi-naplo-az-1929-evre-Benne-korabeli~II3081022
3081022
13384
460
Historical documents, manuscripts
2 400 HUF
Description: 1929 Takarékpénztárak és Bankok Egyesülete előjegyzési napló az 1929. évre. Benne korabeli reklámokkal. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, benne számos korabeli ceruzás bejegyzéssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house