Photo

Number of items: 520

Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban.
14678.

1 800 HUF

1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language
14679.

3 000 HUF

Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
14680.

1 400 HUF

cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
14681.

900 HUF
2,44
2,81

14682.

3 000 HUF

cca 1940-1990 Vegyes csoportképek: néptáncosok, énekkar, Szegedi Kenderfonógyár színjátszó csoportjának tablófotója, stb.; össz. 20 db fotó, változó állapotban, 23x17 cm körül
14683.

1 400 HUF

Vegyes csoportképek: társaságok, ének- és zenekarok, össz. 20 db fotó, vegyes állapotban, 24,5x18 cm és 12x7 cm között
14684.

1 400 HUF

14685.

2 000 HUF

14686.

2 800 HUF

cca 1880 Bp. V: Reáltanoda utcai reáliskola tanulói kemény fotó 27x18 cm
14687.

1 200 HUF

1916 fürdőzők az Olt folyónál Erdélyben, fotó felirattal, kartonra ragasztva, jó állapotban, 13×18 cm
14688.

7 000 HUF
18,97
21,88

14689.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF