Photo Number of items: 520
3010415
14678
459
Photo
Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban.
1 800 HUF
3010616
14679
459
Photo
1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language
3 000 HUF
3027747
14680
459
Photo
Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
1 400 HUF
2957976
14681
459
900
Photo
cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
3005129
14682
459
Photo
3 000 HUF
3015872
14683
459
Photo
cca 1940-1990 Vegyes csoportképek: néptáncosok, énekkar, Szegedi Kenderfonógyár színjátszó csoportjának tablófotója, stb.; össz. 20 db fotó, változó állapotban, 23x17 cm körül
1 400 HUF
3015644
14684
459
Photo
Vegyes csoportképek: társaságok, ének- és zenekarok, össz. 20 db fotó, vegyes állapotban, 24,5x18 cm és 12x7 cm között
1 400 HUF
3072134
14685
459
Photo
2 000 HUF
3071973
14686
459
Photo
2 800 HUF
3071592
14687
459
Photo
cca 1880 Bp. V: Reáltanoda utcai reáliskola tanulói kemény fotó 27x18 cm
1 200 HUF
3076697
14688
459
Photo
1916 fürdőzők az Olt folyónál Erdélyben, fotó felirattal, kartonra ragasztva, jó állapotban, 13×18 cm
7 000 HUF
2604272
14689
459
Photo
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house