Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 159
3060918
31603
459
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + "Honvéd napok 1848-1948" Zn emlékérem (40mm) T:XF kopott ezüstözés
2 000 HUF
2968699
31604
459
Numismatics
1 600 HUF
2974199
31605
459
Numismatics
1948. "BM. KASE Szemere Bertalan Emlékverseny 1948" fém és zománcozott bronz díjérem és zománcozott címer márványtömbön (tömb mérete: 129x93mm) T:XF
2 400 HUF
2988721
31606
459
Numismatics
1948. "Népi Bajnok / Futás" Zn díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon, "Munkára kész" zománcozott felirattal (35mm) T:XF
1 200 HUF
3077180
31607
459
Numismatics
1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + 1949. "M. M. Sz. Sz. Sporttitkárság Bankcsoport" T:XF zománchiba
1 000 HUF
2816800
31608
459
Numismatics
1 400 HUF
2817267
31609
459
Numismatics
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1 000 HUF
2831792
31610
459
Numismatics
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1- 3021903
31611
459
Numismatics
1950. "Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Budapest 1950. évi bajnoksága IV. o. női egyes III" gravírozással (41mm) T:XF kis patina
1 400 HUF
2816248
31612
459
Numismatics
2 400 HUF
3053542
31613
459
Numismatics
1951. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény igazolvánnyal + 1956. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény (zománchiba) T:AU,XF
2 000 HUF
3018998
31614
459
Numismatics
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house