Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 159

1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + "Honvéd napok 1848-1948" Zn emlékérem (40mm) T:XF kopott ezüstözés
31603.

2 000 HUF

31604.

1 600 HUF

1948. "BM. KASE Szemere Bertalan Emlékverseny 1948" fém és zománcozott bronz díjérem és zománcozott címer márványtömbön (tömb mérete: 129x93mm) T:XF
31605.

2 400 HUF

1948. "Népi Bajnok / Futás" Zn díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon, "Munkára kész" zománcozott felirattal (35mm) T:XF
31606.

1 200 HUF

1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + 1949. "M. M. Sz. Sz. Sporttitkárság Bankcsoport" T:XF zománchiba
31607.

1 000 HUF

31608.

1 400 HUF

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
31609.

1 000 HUF

~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1-
31610.

800 HUF

1950. "Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Budapest 1950. évi bajnoksága IV. o. női egyes III" gravírozással (41mm) T:XF kis patina
31611.

1 400 HUF

31612.

2 400 HUF

1951. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény igazolvánnyal + 1956. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény (zománchiba) T:AU,XF
31613.

2 000 HUF

31614.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF