Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 159

31567.

2 400 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" aranyozott bronz emlékérem karcolva, mellszalag és fül nélkül (36mm) T:VF
31568.

1 000 HUF

~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "FN" gyártói jelzéssel (25,84g/0.800/41,5mm) T:XF ph. Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "FN" makers' mark (25,84g/0.800/41,5mm) C:XF edge error
31569.

8 000 HUF

31570.

8 000 HUF

31571.

4 000 HUF

31572.

1 400 HUF

31573.

9 000 HUF
24,39
28,13

31574.

1 000 HUF

31575.

1 800 HUF

~1920. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött, zománcozott jelvény T:XF kis zománchiba, patina
31576.

2 000 HUF

1924. "Székesfehérvár Szabad királyi Város Polgári Lövész Egyesület / Alba Regia Atletikai Klub Székesfehérvár" bronz sport emlékérem szalagon. Szign.: Ludvig (38mm) T:AU kis patina
31577.

5 000 HUF

31578.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF