Military

Number of items: 111

33235.

1 200 HUF

1942. "Magyar Királyi 101. Honvéd Gépkocsizó Tanezred / Karácsony 1942" aranyozott hadifém emlékérem (39mm) T:F lekopott aranyozás, karc Hungary 1942. "Hungarian Royal 101st Honved Mechanized Training Regiment / Christmas 1942" gilt war metal commemorative medallion (39mm) C:F worn gilt, scratch
33236.

2 800 HUF

1943. "A Magyar Szent Korona-rend ezüstkeresztje hadidíszítménnyel" jelzetlen Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Silver Cross with war decoration" Ag decoration without hallmark, with the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon C:AU NMK 471.
33237.

240 000 HUF
650,41
750,00

1944. "Országos levente verseny" (2xklf) zománcozott bronz és zománc nélküli fém gomblyuk jelvény (21mm) T:AU,XF Hungary 1944. "National Levente Competition" (2xdiff) enamelled bronze and metal buttonhole badge (21mm) C:AU,XF
33239.

40 000 HUF
108,40
125,00

1946. "Magyar Szabadság Érdemrend" bronz fokozatának miniatűr gomblyukjelvénye, Kossuth Lajos arcképével, "MAGYAR SZABADSÁGÉRT" körirattal T:AU
33240.

24 000 HUF
65,04
75,00
13

1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case with "Rákosi" coat of arms C:AU
33241.

8 000 HUF

33242.

1 600 HUF

33243.

500 HUF
1,36
1,56

1962. "Munkásőr" szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (2xklf: az egyik műgyantás, a másik zománcozott) + ~1965. "Kiváló Munkásőr" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:AU,XF
33244.

100 HUF
0,27
0,31
9

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, miniatűrrel szalagsávon T:AU
33245.

1 800 HUF

33246.

5 000 HUF

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 696.
33247.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF