Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Ezüst (Ag) 4 személyes evőeszköz készlet, dekoratív nagy tortakéssel, tálaló villával. Br 1414 g
22012.

120 000 HUF
325,20
375,00

22013.

160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) kanna, jelzés nélkül, m: 21cm nettó: 677g
22014.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag) art deco, gömbös lábú tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes, nettó 738 g, d: 33 cm + hozzávaló üvegbetét
22015.

100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) tálca, 6 db pohárral, jelzett, gravírozott felirattal, 40×21 cm, nettó: 670 g
22016.

80 000 HUF
216,80
250,00

22017.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag) art deco tálca jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes GM 437 g d:29 cm
22018.

80 000 HUF
216,80
250,00

22019.

80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) art deco gyümölcsös tál jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes LTM 391 g 35x23 cm
22020.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) art deco tálca gömb lábakkal. jelzett, dianás jelzéssel, mesterjegyes 424 g 25x25 cm
22021.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 15cm nettó: 332g
22022.

55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) vodkás pohár, 6 db, vésett virág motívummal,belül aranyozott, néhányon kis kopással, jelzett, nettó: 266g, m:8,5cm
22023.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF