https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, pótolt csattal és pótolt fém karikával, bruttó: 14,9 g
1
22216.

Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, pótolt csattal és pótolt fém karikával, bruttó: 14,9 g

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K áttört szív medál, jelzett, 3,5×3 cm, nettó: 2,1 g
1
22217.

Arany (Au) 14K áttört szív medál, jelzett, 3,5×3 cm, nettó: 2,1 g

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) kagyló alakú ékszertartó tálka, jelzett, 10,5×8,3 cm, nettó: 35,8 g
1
22218.

Ezüst (Ag) kagyló alakú ékszertartó tálka, jelzett, 10,5×8,3 cm, nettó: 35,8 g

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
4 darab ezüst (Ag) gyűrű, üveg berakásokkal, jelzett
1
22219.

4 darab ezüst (Ag) gyűrű, üveg berakásokkal, jelzett

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) gyűrű, markazittal ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 6,6g
1
22220.

Ezüst (Ag) gyűrű, markazittal ékítve, jelzett, m: 57, bruttó: 6,6g

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) nyaklánc köves középrésszel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 3,1 g
1
22221.

Ezüst(Ag) nyaklánc köves középrésszel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 3,1 g

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) zománcozott amulett tartó, jelzés nélkül, bruttó: 52,2 g
1
22222.

Ezüst(Ag) zománcozott amulett tartó, jelzés nélkül, bruttó: 52,2 g

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g
1
22223.

Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,5 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g
1
22224.

Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) fülbevaló, 1 db, türkiz berakással, jelzéssel, bruttó: 0,4 g
1
22225.

Arany (Au) fülbevaló, 1 db, türkiz berakással, jelzéssel, bruttó: 0,4 g

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 13,1 g
1
22226.

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 13,1 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) függő, jelzett, h: cm, bruttó: 4,2 g
1
22227.

Ezüst(Ag) függő, jelzett, h: cm, bruttó: 4,2 g

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment