19032.
Closed 459. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. V. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1900, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón, 171 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, széteső állapotban.