Tétel

Catalogue number:

20027.
Closed 458. Online auction
Books: Religion

8 000 HUF

Description:

Békefi Remig: Emlékkönyv, melyet Magyarország ezeréves fennállásának ünnepén közrebocsát a hazai cziszterczi rend. Szerk.: - -. Írták: Békefi Remig, Kassuba Domokos, Werner Adolf, Inczédy Dénes, Szenczy Győző, Piszter Imre, Szabó Otmár, Lővárdy Alajos. [Bp.], 1896., Hornyánszky Viktor. IV+506+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, szövegközti és oldalaszámozáson belüli egészoldalas képtáblákkal illusztrált. A díszcímlap Benczúr Gyula és Morelli Gusztáv munkája. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras