Watches

Number of items: 72

Swatch "Paris" karóra, eredeti dobozában
12273.

5 000 HUF

Prim vekkeróra, kopással, m: 15 cm
12274.

1 600 HUF

Olasz képóra. Öntött bakelit keretben nyomat kép, beékelt kvarc órával. 63x65 cm
12275.

4 000 HUF

Gerő Jakab Budapest órásmester antik falióra, kulccsal, súlyokkal, ingával, sérült zárral. Fazettált üveg berakásokkal, aljánál "Gerő Jakab Órás és Ékszer raktára Budapest" fémcímkével. Jó állapotban, 93x30x12 cm
12276.

60 000 HUF
162,60
187,50

12277.

55 000 HUF
149,05
171,88

Pragotron galambász versenyóra. cca 1960, fémházas, órás által ellenőrizve, működik, 20x12x13 cm  ///  "Versenyek alkalmával a galambok kis gyűrűit apró kapszulákban a kulcs elfordításakor időpecséttel a tárolóba helyezve az érkezési sorrend később hitelesen ellenőrizhető."
12278.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zenith Cosmopolitan női karóra. Kvarc szerkezet, Svájc, 20. sz. második fele, aranyozott acél óratok. Dátumkijelző funkcióval, fehér számlapon aranyozott acél rakott indexekkel, bőr szíjjal, vízálló tokkal, minimális karcokkal, díszdobozban, működik, számlap d: 28 cm
12279.

44 000 HUF
119,24
137,50

Antik asztali óra ház, réz, fém, patinával, kopott, 10x7x11 cm
12280.

1 600 HUF

Copal elektromos óra, 18x12 cm
12281.

2 000 HUF
9

Slava kulcs alakú asztali óra, frissen szervizelt mechanikus szerkezettel, működik, h: 16 cm
12282.

6 000 HUF

Jerger Bimbo Alarm retró óra, másodpercmutató leesett, javításra szorul, 26×23 cm
12283.

3 600 HUF
9,76
11,25

Parasztóra. kézzel festett, korának megfelelő állapotban, hiányos, súly nélkül
12284.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF