Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 111

12124.

12 000 HUF

12125.

24 000 HUF
65,04
75,00

Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
12126.

11 000 HUF
29,81
34,38

Afrikai fafaragás, dísztőr, szép állapotban, h: 41 cm
12127.

8 000 HUF

Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
12128.

9 500 HUF
25,75
29,69

Jelzés nélkül: Dante Alighieri, itáliai költő, filozófus büsztje. Ón, kis kopásokkal, m: 10,5 cm + márvány talapzat
12129.

8 000 HUF

Leonardo da Vinci Faragott mészkő bűszt 11 cm
12130.

28 000 HUF
75,88
87,50

Borbás Tibor (1942-1995): Krúdy Gyula. Bronzírozott epoxi. Jelzett, képcsarnokos címkével, m: 23 cm
12131.

40 000 HUF
108,40
125,00

E. Geörcs Lajos: Art deco női akt büszt. cca 1930-1940, jelzett, talpánál kis pattogzással, 23x19x13 cm
12132.

50 000 HUF
135,50
156,25

Afrikai férfi és nő. Faragott keményfa szobor pár, csont berakásokkal, minimális kopottsággal, jelzés nélkül, m: 31-32 cm
12133.

14 000 HUF
37,94
43,75

Anya gyermekével. Kézzel festett műgyanta, kopással, m: 18 cm
12134.

2 200 HUF
5,96
6,88

A háború ístene kínai faragott fa szobor, kis hiánnyal, keze ragasztott m: 45 cm
12135.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF