Antique

Number of items: 261

Art deco tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 11 cm
12041.

3 000 HUF

Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
12042.

4 200 HUF
11,38
13,13

Japán gyöngyház berakásos kép falidísz, jelzés nélkül, szép állapotban, kopással, 35x25 cm
12043.

4 000 HUF

Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
12044.

4 000 HUF

cca 19. sz. vége, Korpusz. Aranyozott fém, kopással, 34x14 cm
12045.

3 000 HUF
11

Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm
12047.

2 000 HUF

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
12048.

12 000 HUF

Antik keresztelőpohár, Maribor felirattal, jelzett, kopott, m: 7 cm
12049.

5 000 HUF

XIX. sz., Ortodox templomi égőtartó, aprólékos díszítményekkel, bronz, m: 7 cm, lánccal 32 cm
12050.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm
12051.

10 000 HUF

Iparművész levélnyitó bőr tokkal 26 cm
12052.

4 000 HUF

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
12053.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF