Number of items: 527
3055830
12092
457
Gyermekek képével díszített porcelán levélnehezék, jelzés nélkül, sérüléssel, 14,5x9 cm
2 600 HUF
3056096
12093
457
Aquincum madárka. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
1 400 HUF
3056005
12094
457
3800
4 darab porcelán és fajansz dísztál, kis sérülésekkel, közte jelzett, d: 22-23 cm
3 800 HUF
3035338
12095
457
Kézzel festett porcelán bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, 15x10 cm
1 200 HUF
3035346
12096
457
Német porcelán zenélő kislány libával. Címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
2 400 HUF
3035355
12097
457
Kaiser biszkvit porcelán váza, körben domború paradicsommadaras mintával, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2 400 HUF
2969770
12098
457
2 db fürdőpohár porcelán MFF Karlovy vary, Marianské Lazni. Kopott 14 cm
3 000 HUF
3037199
12099
457
Bavaria Schinding bonbonniere. Matricás, jelzett, apró kopással d: 13 cm
3 000 HUF
3037220
12100
457
2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm
2 800 HUF
3037374
12101
457
Bareuther váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
3 000 HUF
3037370
12102
457
Lengyel porcelán hal dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x15 cm
2 400 HUF
2755622
12103
457
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m