Art-ceramics Number of items: 307
3051831
11493
457
Art-ceramics
Kályhacsempe. Kalotaszeg, 19. sz vége, mázas kerámia, sérüléssel, 30x20,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
8 000 HUF
3051819
11494
457
Art-ceramics
Füles tányér. Torda, cca XIX. sz. második fele. Mázas cserép, erősen kopott mázzal, d: 26,5 cm
8 000 HUF
3058980
11495
457
Art-ceramics
Jelzés nélkül. Halas kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett hibátlan. Vas láncon 38x24 cm
10 000 HUF
3061955
11496
457
Art-ceramics
Retro város mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 34 cm
5 000 HUF
3061951
11497
457
Art-ceramics
St. Clement francia tortatál, fajansz, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
5 000 HUF
3061943
11498
457
Art-ceramics
GC jelzéssel. Kerámia fali tál. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27x19 cm
5 000 HUF
3061941
11499
457
4200
Art-ceramics
E. P. 1985 vulkánmázas rakuváza, jelzéssel, hibátlan, m: 10 cm
4 200 HUF
2944385
11500
457
Art-ceramics
Mongol mázas kerámia szobor, 1970-es évek, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb gyári repedésekkel, m: 17 cm
2 000 HUF
2991477
11501
457
3200
Art-ceramics
Hummel art deco kiöntő / kulacs plasztikus virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, a virágon sérülésekkel. 21 cm
3 200 HUF
3036783
11502
457
4800
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat pálinkás készlet, kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, egyik pohár sérült, h: 33 cm, m: 6 cm
4 800 HUF
2777069
11503
457
3200
Art-ceramics
Á jelzéssel retro ikebana kerámia váza. Mázas kerámia, hibátlan 14x17 cm
3 200 HUF
2629971
11504
457
3200
Art-ceramics
15 db kerámia plakett, érem, fali kisplasztika, városképekkel és címerekkel, nagyrészt jelzettek, vegyes állapotban
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house