Paintings and graphics Number of items: 797
2987759
10074
457
85000
Csont Ferenc (1888-1969): Balatoni vitorlásverseny. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán "Dunántúli táj" képzőművészeti kiállítás, Székesfehérvár, István Múzeum, 1952 raglapjával. Restaurált. Fakeretben. 40x50 cm / oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, restored, framed. 40x50 cm
85 000 HUF
2987693
10075
457
120000
Ferenczy Noémi (1890-1957): Körtánc. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, unsigned, framed
120 000 HUF
2908328
10076
457
Gyémánt László (1935-): Női aktok, 1988. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 21×10 cm. / pencil on paper, signed, framed
18 000 HUF
2988313
10077
457
50000
50 000 HUF
3047853
10078
457
50000
Incze István (1905-1978): Bucsin útja télen (Erdély), 1975. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 34,5×49 cm
50 000 HUF
3018712
10079
457
65000
Prokop Péter (1919-2003): Napleány. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 60×53,5 cm
65 000 HUF
3047211
10080
457
50000
Gombkötőné Tóth Ilona (1933-): Madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 41×45,5 cm
50 000 HUF
2996692
10081
457
12 000 HUF
3059411
10082
457
38000
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Szélben" (Balatoni táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával és névjegyével, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
38 000 HUF
3023700
10083
457
110000
Goya Y Lucientes, Francisco José (1746-1828): Bikaviadal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. végi nyomat. 20,5x31,5 cm
110 000 HUF
3036806
10084
457
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 54×34,5 cm
20 000 HUF
3032419
10085
457
15000
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house