Number of items: 797

10036.

160 000 HUF
433,60
500,00

Vásárhelyi Antal (1950-): Modell, 1996-1999. Akril, tus, ceruza, farost, jelezve balra középen fent, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 50x40 cm.
10037.

150 000 HUF
406,50
468,75

10038.

100 000 HUF
271,00
312,50

10039.

80 000 HUF
216,80
250,00

10040.

80 000 HUF
216,80
250,00

Fajó János (1937-2018): Csepp II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/50 számozással. Hátoldalán Fajó János autográf ajándékozási soraival. Lapméret: 21×15 cm. Gyűjtői ritkaság, művészpéldány!
10041.

24 000 HUF
65,04
75,00
19

Szegedy-Maszák Zoltán (1969-): Cím nélkül, 2021. Tus, csőtoll, 3d nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab! 28x28 cm
10042.

95 000 HUF
257,45
296,88

10043.

120 000 HUF
325,20
375,00

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.
10044.

70 000 HUF
189,70
218,75

10046.

50 000 HUF
135,50
156,25

Vasarely Victor (1908-1997): 10 db heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1971. CTA-102 c. album. lapméret. 27x27 cm. Komplett, hiánytalan, gyűjtői darab!
10047.

100 000 HUF
271,00
312,50

Gál András (1968): Cím nélkül / Zöld (Untitled/Green), 2014. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 30x30 cm.
10048.

140 000 HUF
379,40
437,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF