Number of items: 797

10182.

15 000 HUF
40,65
46,88

10183.

15 000 HUF
40,65
46,88

10184.

5 000 HUF

10185.

9 000 HUF
24,39
28,13

10186.

22 000 HUF
59,62
68,75

10187.

18 000 HUF
48,78
56,25

10188.

14 000 HUF
37,94
43,75

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Balatoni kirándulók. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
10189.

5 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×34,5 cm
10190.

3 200 HUF
8,67
10,00

Cvetkovic, Milena (-): Csendélet hangszerrel. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×48,5 cm
10191.

4 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett.Sérült. Hungarocellre kasírozva, 42x29,5 cm
10192.

8 000 HUF

Marc Chagall (1887-1985): The Circus (A cirkusz). Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 18,5x14 cm
10193.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF