Antique

Number of items: 271

20. század: Francia gobelin- szerelmes pár. (125cm x 75cm), keretezve (140cm x 90cm)
12841.

40 000 HUF
108,40
125,00

12842.

5 000 HUF

Szecessziós tüziaranyozott ón ékszerdoboz 11 cm
12843.

6 000 HUF

12844.

24 000 HUF
65,04
75,00

Porcelán nyelű tálaló kanál. Kézzel festett, hibátlan 29 cm
12845.

4 000 HUF

Antik lakat XVIII. sz. vas. kulcs nélkül. szép állapotban 14x11 cm
12846.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kislány díszmagyar. selyem, pártával.
12847.

38 000 HUF
102,98
118,75

Sakk készlet. Kézzel faragott fa bábuk, eredeti díszdobozban. Hozzá intarziás fa sakktábla-asztal lecsavarható lábakkal 53x53 cm Szép állapotban
12848.

36 000 HUF
97,56
112,50

Fa hintaló / körhinta ló. cca 1900, korának megfelelő állapotban, hiányokkal, 72x78 cm
12849.

28 000 HUF
75,88
87,50

Kézi csomózású szőnyeg, 420 x 115 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12850.

5 000 HUF
10

Török kézi csomózású szőnyeg, jó állapotban, cca 185 x 130 cm
12851.

15 000 HUF
40,65
46,88
29

12852.

19 000 HUF
51,49
59,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF