https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 172

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it
1
31768.

Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU
1
31769.

Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one
1
31770.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
1
31771.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error
1
31772.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU
1
31773.

Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF
1
31774.

Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF
1
31775.

3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF
1
31776.

5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
9
 
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
1
31777.

5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Metrom 1937-1967", "Sloven Ruma", "Sportclub Traktor", "Dinamo", "SFV-ASF (Svájci Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
1
31778.

5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Metrom 1937-1967", "Sloven Ruma", "Sportclub Traktor", "Dinamo", "SFV-ASF (Svájci Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF
1
31779.

5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment