Military

Number of items: 137

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF  Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.
33233.

10 000 HUF

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon and ring. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, edge error NMK 133.
33234.

6 000 HUF

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with modern ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina NMK 133.
33235.

7 000 HUF
18,97
21,88

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:AU,XF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF patina, edge error NMK 133.
33236.

6 000 HUF
11

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba /  Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error NMK 282.
33237.

75 000 HUF
203,25
234,38

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés az "Erdélyi Emlékérem" mellszalagjával. Szign.: Tautenhayn T:VF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration with the ribbon of the "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Sign.: Tautenhayn C:VF NMK 137.
33238.

3 000 HUF

~1914. Magyar Királyság címerét ábrázoló Cu névcímke tartó, függesztőkarikával T:XF
33239.

4 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1915. "3. Rajta Rajta" zománcozott, huszárcsákó formájú bronz jelvény, az ezredszám alapján minden bizonnyal a K.u.K. 3. gróf Hadik András Huszárezred jelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (30x28mm) T:AU,XF zománchiba
33240.

70 000 HUF
189,70
218,75

1914-1918. "5. M.K.H.GY.E (Magyar Királyi Honvéd Gyalogezred)" zománcozott jelvény, hátlapon "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzéssel (31x28mm) T:AU Hungary 1914-1918. "1. M.K.H.GY.E. "'5th Royal Hungarian Infantry Regiment" enamelled badge, with "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" maker's mark on the reverse (31x28mm) C:AU
33241.

40 000 HUF
108,40
125,00

Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom ~1914-1918. zománcozott fém patrióta kitűző, osztrák, magyar, német és oszmán zászlókkal (16x15mm) T:AU  Austro-Hungarian Monarchy / German Empire ~1914-1918. Enamelled metal patriotic pin with the Austrian, Hungarian, German and Ottoman Empire flags (16x15mm) C:AU
33242.

12 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az 1914 hadiév emlékére" bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1914. "In memory of the 1914 war year" bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF
33243.

6 000 HUF

1914. "Katonák karácsonya 1914" zománcozott bronz jelvény (~56x20mm) T:XF karc
33244.

36 000 HUF
97,56
112,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF