https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 330

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst( Ag) antik filigrán bross, jelzés nélkül, tű háza sérült, d: 3,5 cm, bruttó: 8,1 g
1
20073.

Ezüst( Ag) antik filigrán bross, jelzés nélkül, tű háza sérült, d: 3,5 cm, bruttó: 8,1 g

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) nyakék rózsaszín strasszkövekkel, jelzett, bruttó: 58,5 g, h: 52 cm
1
20074.

Ezüst (Ag) nyakék rózsaszín strasszkövekkel, jelzett, bruttó: 58,5 g, h: 52 cm

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) karkötő hengeres király mintával jelzett 17,5 g
1
20075.

Ezüst (Ag) karkötő hengeres király mintával jelzett 17,5 g

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
5
 
Ezüst(Ag) fehér köves masszív gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,3 g
1
20076.

Ezüst(Ag) fehér köves masszív gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,3 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 18 g
1
20077.

Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 18 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g
1
20078.

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 542, bruttó: 7,6 g
1
20079.

Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 542, bruttó: 7,6 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) karkötő gyöngyház berakással jelzett 22,3 g
1
20080.

Ezüst (Ag) karkötő gyöngyház berakással jelzett 22,3 g

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
8
 
Ezüst (Ag) pancer karkötő jelzett 23,5 g
1
20081.

Ezüst (Ag) pancer karkötő jelzett 23,5 g

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) fonott karkötő jelzett 23 g
1
20082.

Ezüst (Ag) fonott karkötő jelzett 23 g

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
11
 
Ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, h: cm, nettó: 9,3 g
1
20083.

Ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, h: cm, nettó: 9,3 g

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
5
 
Ezüst(Ag) mandzsettagomb, jelzett, reszelés nyomával, nettó: 10,1 g
1
20084.

Ezüst(Ag) mandzsettagomb, jelzett, reszelés nyomával, nettó: 10,1 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
6
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment