19022.
Closed 455. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Salamon Henrik: Fogpótlástan. A fogpótlási módszerek orvosi és technikai leírása. Bp., 1923, Mai Henrik és Fia, XI+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.