1 400 HUF
Edmond és Jules de Goncourt: A nő a XVIII. században. I-II. köt. [Egybekötve]. Ford.: Wildner Ödön és Fábry Rezső. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 292+(4) p., 265+(3) p. Korabeli kartonált papírkötésben, sérült, javított gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, egy-két kijáró lappal. Megjelent 3100 példányban.