Watches

Number of items: 74

3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban.
13091.

3 000 HUF

Doxa óraszerkezet, kopásnyomokkal, 2×1,5 cm
13092.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, d: 3 cm, bruttó: 18,2 g
13093.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, elülső fedele nem záródik rendesen, kulccsal, d: 3,5 cm, bruttó: 43,2 g
13094.

9 000 HUF
24,39
28,13

Vegyes zsebóraalkatrész tétel, közte sérültek
13095.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) tokos női karóra, másodpercmutatóval, működik, jelzéssel, Eulux bőrszíjjal. Kopással, 20x15 mm
13096.

6 000 HUF

Pontiac quartz karóra, jelzett, kopásnyomokkal, d: 3,6 cm
13097.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, nem működik, jelzéssel, plexilapja hiányzik, sérüléssel, d: 20 mm
13098.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, nem működik, jelzéssel, plexilapja hiányzik, sérüléssekkel, d: 25 mm
13099.

3 000 HUF

Orient japán aranyozott női karóra, működik, jelzéssel, kvarcóra, d: 15 mm
13100.

8 000 HUF

Ribatex svájci, kézi felhúzós karóra, dátumablakos, működő állapotban, kopott számlappal 26x28 mm
13101.

18 000 HUF
48,78
56,25

Bakelit fali ingaóra, jelzett, működőképes állapotban, 16×13 cm
13102.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF