Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 148

Jelzés nélkül: Kínai lány büszt. Bronz, fa talapzaton, m: 13 cm / Chinese girl, bronze bust on wooden pedestal, unsigned
13039.

4 800 HUF
13,01
15,00

13040.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
13041.

4 000 HUF

13042.

12 000 HUF

13043.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szászfalvi László: Románc. Fali gipsz dombormű, jelzés nélkül, eredeti kartondobozán címkén feliratozott, 27x21x2,5 cm
13044.

3 000 HUF

Népművészeti faragott fa ikon, fali dísz. 20x35 cm
13045.

2 000 HUF

13046.

34 000 HUF
92,14
106,25

13047.

28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Buddha, faragott egzótafa, szép állapotban, m: 16,5 cm
13048.

6 000 HUF

13049.

320 000 HUF
867,21
1 000,00

Lengyel Gergely Géza: Haláltánc. Stancolt, domborított fém lapok, préselt fa táblára applikálva. Hátoldalán ceruzával jelezve, kopottsággal, 31x77 cm
13050.

19 000 HUF
51,49
59,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF