https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 338

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1903 A Tolcsvai Takarékpénztár XXXIV.-ik évi üzleti kimutatása 1903-ik évről. Sátoraljaujhely, 1904, "Zemplén", 4 sztl. lev. Papírkötés, foltos, hajtott.
1
16103.

1903 A Tolcsvai Takarékpénztár XXXIV.-ik évi üzleti kimutatása 1903-ik évről. Sátoraljaujhely, 1904, "Zemplén", 4 sztl. lev. Papírkötés, foltos, hajtott.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1904 Mátrai, Feik és Társa Szabadalmaztatott Fa-szíjkorong- és Létragyár katalógusa, borítón szakadással, 8p
1
16104.

1904 Mátrai, Feik és Társa Szabadalmaztatott Fa-szíjkorong- és Létragyár katalógusa, borítón szakadással, 8p

 
Sold
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
1
 
1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.
1
16105.

1905 A Hét. Politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XXXI. és XXXII. köt., 1905. január-december. (Teljes évfolyam két kötetben). Bp., 1905, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), 2 sztl. lev. + 432 p; 2 sztl. lev. + 433-908 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1905, 1913 Art el Décoration, 3 db (1905. 2. félév, 1913 1. és 2. félév)
1
16106.

1905, 1913 Art el Décoration, 3 db (1905. 2. félév, 1913 1. és 2. félév)

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
1905 A Budapesti Közúti Vaspálya Társaság vasút Rt. alapszabályai 19 p.
1
16107.

1905 A Budapesti Közúti Vaspálya Társaság vasút Rt. alapszabályai 19 p.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1905 Bp. VI., Az Országos Központi Községi Nyomda Részvénytársaság ismertető prospektusa, szakadással, sérült, javított
1
16108.

cca 1905 Bp. VI., Az Országos Központi Községi Nyomda Részvénytársaság ismertető prospektusa, szakadással, sérült, javított

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1906 Kolozsvár, EMKE "Pártoljuk a honi ipart!" felkarolt iparcikkek jegyzéke, benne mintacímkékkel
1
16109.

1906 Kolozsvár, EMKE "Pártoljuk a honi ipart!" felkarolt iparcikkek jegyzéke, benne mintacímkékkel

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
3
 
1906 Nagybecskerek, meghívó Kiss Ernő emlékszobrának leleplezésére
1
16110.

1906 Nagybecskerek, meghívó Kiss Ernő emlékszobrának leleplezésére

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
3
 
cca 1906 3 db kutyás témájú nyomat, egyik színes, kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 27x21 cm körüli méretekben
1
16111.

cca 1906 3 db kutyás témájú nyomat, egyik színes, kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 27x21 cm körüli méretekben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1907, 1908, 1911 L'Art Décoratif, 3 db
1
16112.

1907, 1908, 1911 L'Art Décoratif, 3 db

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
1
 
1907 Vasárnapi újság, 53 évf., fél évfolyam, kissé kopott félvászon kötésben
1
16113.

1907 Vasárnapi újság, 53 évf., fél évfolyam, kissé kopott félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
1907 Alsó-fehér megye tisztviselőinek listája 4 p szakadással
1
16114.

1907 Alsó-fehér megye tisztviselőinek listája 4 p szakadással

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment