Flea Market
Number of items: 588
3014992
13699
455
Flea Market
Bőrkép: Női alak. Sérüléssel, cca 50x35 cm
1 600 HUF
3015081
13700
455
Flea Market
Ón rövidital szervírozó készlet: tál, hordó, 6 db pohár, jelzéssel, kopással, poharakon némi deformálódással, tál d: 31,5 cm
5 000 HUF
3015262
13701
455
Flea Market
Öntött vas karácsonyfatalp
2 400 HUF
2991050
13702
455
Flea Market
Réz váza festett zománc díszítéssel 38 cm
3 000 HUF
3015108
13703
455
Flea Market
Dömötör László (1914-1995) iparművész réz kávékiöntő, jelzett, kopással, h: 20 cm
1 800 HUF
3017389
13704
455
Flea Market
Modern távcső replika, táskájában, jó állapotban, 19x18 cm
2 600 HUF
3017394
13705
455
Flea Market
Farfisa zárvezérlő + Nuova Feb elektromos zár
5 000 HUF
2970116
13706
455
3200
Flea Market
Olasz bronz kínáló, fogóval, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 25,5 cm
3 200 HUF
2970128
13707
455
Flea Market
Régi zománcos tábla. "A" tűzveszélyességi osztályú helyiség, fokozottan tűz és robbanás veszélyes!. Kopott, 24,5x40 cm
1 200 HUF
2941495
13708
455
Flea Market
Art deco intarziás fadoboz, kis kopással, 23x13x7 cm
2 000 HUF
3017483
13709
455
Flea Market
Szecessziós jellegű váza, bronzírozott fém, javított, m: 21 cm
2 000 HUF
3015459
13710
455
Flea Market
Rendőr gumibot, bőr akasztóval, kopásokkal, h: 44,5 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m