Flea Market Number of items: 588
2848823
13575
455
Flea Market
6 db hímzett terítő kis méret
2 400 HUF
2817860
13577
455
Flea Market
Olaj, ecet és fűszertartó, 4 részes, asztali állvánnyal. Üveg, fém. 18,5x17x10 cm
3 000 HUF
2800963
13578
455
Flea Market
Fotóalbum díszes bőr plasztikával a borítón, rajta: vándor és kutyája, haránt-alakú, 28x38 cm
4 000 HUF
2749592
13579
455
Flea Market
Retró alumínium kávéfőző, hiányos, m: 14 cm
1 200 HUF
2707324
13580
455
6500
Flea Market
Dekoratív orientalizáló asztalka, dohányzóasztal, jelenetekkel, motívumokkal gazdagon díszített, román gyártmány, XX. sz. második fele. Faragott fa hatású, azonosítatlan anyagból (feltehetőleg műgyanta), tetején üveglappal, kopásnyomokkal, d: 40 cm, m: 48 cm
6 500 HUF
2991450
13581
455
Flea Market
Fischer barométer és higrométer, kopással, nem működik, h: 27 cm
2 400 HUF
3000522
13582
455
Flea Market
Ezüstözött alpakka asztali kínáló, üveg fogóval kis sérülés, egy csavar hiány
1 000 HUF
3000509
13583
455
Flea Market
Csont berakásos fa doboz, sérüléssel 11x7 cm
1 800 HUF
2900857
13584
455
Flea Market
Régi telefonkagyló, fa, réz, jelzés nélkül, korának megfelelő jó állapotban, m: 23 cm
8 000 HUF
2921043
13585
455
Flea Market
4 000 HUF
3000767
13586
455
2200
Flea Market
Solingen madárfejes csirkebontó olló. Jelzéssel, kopással, h: 24 cm
2 200 HUF
2776091
13587
455
14000
Flea Market
Asztali lámpa, szép állapotban, működik. m:54cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house