Flea Market
Number of items: 588
2887996
13539
455
5500
Flea Market
Habana fém hamuzó, kopott, h: 14 cm
5 500 HUF
2747464
13540
455
Flea Market
Indiai kalapált réz tálca, falra akasztható, jelzett, d: 50 cm
12 000 HUF
2270952
13541
455
4400
Flea Market
5 db női táska, különböző anyagokból és méretekben
4 400 HUF
2723329
13542
455
6500
Flea Market
Régi keleti doboz, kopott, nagyobb sérülésekkel, 18x25 cm
6 500 HUF
2629945
13543
455
2200
Flea Market
Iparművész réz doboz fa betéttel, benne 2 pár Superfilt szipka, 10,5x10,5 cm
2 200 HUF
2629931
13544
455
Flea Market
Budapest, Népstadion látképével díszített iparművész fém doboz, fa betéttel, korának megfelelő állapotban, 17x9,5 cm
2 400 HUF
2600207
13545
455
3200
Flea Market
Iparművész kovácsoltvas kétágú gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 27 cm
3 200 HUF
2600206
13546
455
Flea Market
Iparművész kovácsoltvas gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 30 cm
2 400 HUF
1598187
13547
455
Flea Market
Bronz városképes falitányér, d: 18 cm
1 600 HUF
2723564
13548
455
Flea Market
2 db CD-tartó táska, jó állapotban, 18×16 cm
1 600 HUF
2631384
13549
455
Flea Market
Kis gyertya készlet, eredeti csomagolásában, virágos kis kerámia tálkával, bizsu karkötővel + egyiptomi sérült papirusz kép
2441020
13550
455
Flea Market
3 db-s kis bolha tétel: mintás fa doboz, sérüléssel, 13×9×4 cm + bőr hamutartó üvegbetéttel, d: 11 cm + fém kosárka, 16×12 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m