Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Ezüst(Ag) alma formájú ékszertartó tálka, jelzett, 6,37,7×1 cm, nettó: 21,2 g
20109.

7 500 HUF
20,33
23,44

Arany (Au) 14K szív függő, jelzett, 2×1,1 cm, nettó: 1,3 g
20110.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) azték motívumos medál, jelzett, 5,8 g, d: 20 mm
20111.

3 000 HUF
17

Ezüst (Ag) nyakék rózsaszín strasszkövekkel, jelzett, bruttó: 58,5 g, h: 52 cm
20112.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) bross markazitokkal, jelzett, bruttó: 10 g, h: 5 cm
20113.

5 000 HUF

20114.

38 000 HUF
102,98
118,75

Arany (Au) 14K Szűz Mária porcelán medál, jelzett, 2,7×1,9 cm, bruttó? 3 g
20115.

26 000 HUF
70,46
81,25

Arany (Au) 14K Szűz Mária medál, porcelán arany keretben, 3,1×1,5 cm, bruttó: 2,6 g
20116.

24 000 HUF
65,04
75,00

20117.

18 000 HUF
48,78
56,25

1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kiskanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 20,3, g Aranyozott, hibátlan
20118.

9 000 HUF
24,39
28,13

20119.

10 000 HUF

1979 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan
20120.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF