Art-ceramics Number of items: 157
2824571
11120
452
3800
Art-ceramics
Deruta mázas kerámia bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 7,5 cm
3 800 HUF
2727022
11121
452
Art-ceramics
Rosenthal retro kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x11 cm
4 000 HUF
3008785
11122
452
Art-ceramics
2 db női fejes kerámia fali plasztika, az egyik jelzett, kisebb hibákkal, d: 12,5 - 19 cm
1 600 HUF
3008754
11123
452
Art-ceramics
3 db mázas kerámia: Hódmezővásárhelyi tál és falitányér, Szénási J. ill. Kincses HMV jelzéssel. + Nagyobb méretű tál, jelzés nélkül. Változó állapotban, mázhibákkal, d: 19 - 24,5 cm
2 600 HUF
2821522
11124
452
Art-ceramics
Jelzés nélkül: 5 db csempekép. Mázrepedésekkel, 7,5x7,5cm
1 200 HUF
2974242
11125
452
Art-ceramics
Városlőd nagyméretű kerámia falitányér, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 35,5 cm
1 800 HUF
2893129
11126
452
Art-ceramics
3 000 HUF
2966748
11127
452
Art-ceramics
2 db német mázas kerámia váza, jelzett, némi kopással, m: 21,5 - 23,5 cm
1 600 HUF
2927933
11128
452
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
1 000 HUF
2987546
11129
452
Art-ceramics
Antik mázas kerámia sütőedény, jelzés nélkül, kopással, 17x18x11 cm
2 000 HUF
2975915
11130
452
Art-ceramics
Táncosok kerámia fali dísz. Hátoldalán jelzett 15x15 cm
2 400 HUF
2990463
11131
452
Art-ceramics
Iparművész kerámia edény, hibátlan, m: 28 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house