Books: History Number of items: 112
3009634
18256
452
Books: History
Sas Ede: Hősök-hőse. Kossuth Lajos élete. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 237+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a hátsó kötéstábla sarkán sérüléssel, pótolt gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
1 400 HUF
3007303
18257
452
Books: History
Pamlényi Ervin: A magyar nép története. I-II. köt. Műveltség Könyvtára. Bp., 1954, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
1 400 HUF
2884438
18258
452
Books: History
Gabányi János: Magyar várak legendái. Markó Gábor illusztrációival. Bp.,1999, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2992566
18259
452
Books: History
Szigethy Gábor: 1956 árnyéka. hn., 2005., Emlékszoba Bt. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2992563
18260
452
Books: History
"Nagypapa, ki volt Szabó Ervin?" Kommunista önkényuralmi utca- és intézménynevek a XXI. századi Magyarországon. Szerk.: Hetzmann Róbert. Bp., 2021, Patrióták. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2957070
18261
452
Books: History
Sisa Béla: A Madárlány Erdélybe repült - The Bird Maiden flew to Transylvania - The Bird Maiden Flew To Transylvania.Romantika, Budapest, 2007. KIadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
1 400 HUF
2670276
18262
452
Books: History
3 000 HUF
2965297
18263
452
Books: History
4 000 HUF
2638852
18264
452
Books: History
1 800 HUF
2945736
18265
452
Books: History
1 600 HUF
2804125
18266
452
Books: History
1 400 HUF
2741877
18267
452
Books: History
Dús Ágnes (szerk.).: Magyarország miniszterelnökei 1848- 1990 Bp, 1993,Cégér. Papírborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house