Books: Architecture, Art Number of items: 290
3010423
18569
452
Books: Architecture, Art
Horváth Tibor: Ázsia művészete. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Megjelent 2100 példányban. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal, néhány lap összeragadt.
1 600 HUF
2872116
18570
452
Books: Architecture, Art
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1 800 HUF
2804158
18571
452
Books: Architecture, Art
Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
1 600 HUF
2895500
18572
452
Books: Architecture, Art
1 800 HUF
2895502
18573
452
Books: Architecture, Art
1 800 HUF
3011531
18574
452
Books: Architecture, Art
1 600 HUF
3004586
18575
452
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
3004636
18576
452
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: Boldizsár István. Bp., 1983, magánkiadás. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, Boldizsár István műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
1 000 HUF
3011834
18577
452
Books: Architecture, Art
Fotó Inkey. Egy fényképész visszaemlékezései. / Memories of a Photographer. Szerk.: Kincses Károly. Bp., 1993., Pelikán-Magyar Fotóművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelven. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, a borító egyik sarkán gyűrődéssel.
1 400 HUF
2945172
18578
452
Books: Architecture, Art
Ian Mudie: Australian Landscapes in Colour. Adelaide, 1975, Rigby. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2945392
18579
452
Books: Architecture, Art
3 évtized - 30 grafika. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 26 t. (7., 11., 21., 27. táblák hiányoznak). Kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült. Solymár István (1924-1977) művészettörténész autográf dedikációjával.
1 200 HUF
3011872
18580
452
Books: Architecture, Art
Solymár István: Nagy István. Bp., 1977., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house