Watches

Number of items: 82

12078.

90 000 HUF
243,90
281,25

12079.

60 000 HUF
162,60
187,50

12080.

160 000 HUF
433,60
500,00

12081.

80 000 HUF
216,80
250,00

12082.

120 000 HUF
325,20
375,00

12083.

700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

12084.

20 000 HUF
54,20
62,50

Alpina Union Horlogére ezüst tokos zsebóra, sérült és javított számlappal, működik, jelzéssel, d: 44 mm, bruttó: 59,7 g
12085.

20 000 HUF
54,20
62,50

4 db vegyes női karóra
12086.

4 db vegyes női karóra

4 000 HUF

Casio No. 2894 karóra, titánium, a felső folyékony kristály kiégett, működik, leolvasható, digitális, d:55mm
12087.

20 000 HUF
54,20
62,50

Mauthe art deco falióra, fa házzal, működik, hiányos, kopással, 24,5 x 17,5 cm
12088.

4 000 HUF

Prim csehszlovák design asztali óra, fém-üveg-műanyag, némi kopással, felhúzókulccsal, nem jár, m: 17,5 cm
12089.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF