Military

Number of items: 120

Osztrák-Magyar Monarchia, címeres réz katonai övcsat, modern bőrövvel, 68x50 mm
15516.

14 000 HUF
37,94
43,75

Szovjet katonai öv, réz övcsattal, h: 100 cm
15517.

3 000 HUF

XIX. századi katonai jegyzetek, több mint 100 beírt oldal, német nyelven, korabeli egészbőr-kötésben
15518.

8 000 HUF

100 éves a Magyar Rendőrség 1920-2020, emléklap fém jelvénnyel (70x68 mm) és kitűzővel (15x12 mm)
15519.

1 600 HUF

15520.

6 000 HUF

cca 1916 2 db I. világháborús fotó: víz felfőzése, orosz hadifoglyok fotólap
15521.

1 600 HUF

1878 Obsit, végelbocsájtó levél 36x28 cm
15522.

4 000 HUF

15523.

26 000 HUF
70,46
81,25

AK-47 bajonett, jelzés nélkül, eredeti hüvellyel, h: 28 cm
15524.

6 000 HUF
14

Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
15525.

1 000 HUF

15526.

2 800 HUF

cca 1970 A bevonult állomány ruházati felszerelése, Magyar Néphadsereg ismertető plakátja, sérült, javított, 65x95 cm
15527.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF