Number of items: 373
2991915
11449
450
Porcelán kéz nagy méretű, márvány talapzaton 26 cm
4 000 HUF
2992347
11450
450
Wallendorf porcelán lámpa két üveg búrával. Matricás, jelzett 48 cm
6 000 HUF
2989094
11451
450
Copeland & Garett Late Spode fajansz kínáló tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel 30x23 cm
5 000 HUF
2989099
11452
450
Copeland & Garett Late Spode fajansz kínáló tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel d: 31 cm
5 000 HUF
2989102
11453
450
Copeland & Garett Late Spode fajansz leveses tál. Matricás, jelzett hajszálrepedéssel d: 29 cm
5 000 HUF
2989452
11454
450
4600
Ens porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
4 600 HUF
2989473
11455
450
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m:14cm
5 000 HUF
2989481
11456
450
Fajansz kaspó antik jelenettel. Levonóképes, jelzés nélkül, apró kopással 16x16x15 cm
2 400 HUF
2988675
11457
450
Rosenthal 1984 dísz tálka. Alkalmi kiadás. Matricás, jelzett, hibátlan 12 cm Dobozában
4 000 HUF
2988681
11458
450
4 000 HUF
2992352
11459
450
6 db-os karácsonyi mintás Coca Cola pohár készlet
4 000 HUF
2992360
11460
450
RBA Marylin Monroe svéd porcelán kínáló tál, Matricás, jelzett, hibátlan 22x30 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m