Photo

Number of items: 366

1971 Fernandel (1903-1971) francia színész MTI sajtófotó, 18×14 cm
12792.

2 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo with the stamp of Hervé.
12793.

24 000 HUF
65,04
75,00

Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm
12794.

2 600 HUF
7,05

Szalontay Kati, Rejtő Ildi, Juhász Kati, Kovácsné Nyári Magdi olimpiai vívócsapat18×12 cm, feliratozott sajtófotó, 18×12 cm
12795.

2 000 HUF

Magyar labdarúgók sajtófotó Tóth II. Mihály (Aranycsapat) Tóth József (Jokka) Fazekas László. 24x16 cm
12796.

1 800 HUF

Bene Ferenc, Juhász Péter, Nagy László, Kardos József, Törőcsik András, Baróti Lajos, Szusza Ferenc jelzett sajtófotók magyar labdarúgókról, edzőkről 24x16 cm
12797.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1935-1940 Jávor Pál egy filmjelenetben, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Farkas József Mano reklámanyag kölcsönző, VIII., József-körút 19.), szélén törésnyomokkal, 27x21,5 cm
12798.

5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1960-1980 Vegyes színházi fotók, össz. 19 db, rajtuk Sulyok Mária, Kútvölgyi Erzsébet, Kern András, Tordy Géza, Lukács Sándor és mások; a hátoldalon részben feliratozva, vegyes állapotban, 10x6 cm és 25,5x16,5 cm között
12799.

5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1960-1980 Keleti Éva színházi fotói, össz. 15 db, rajtuk híres színészek és színésznők: Sinkovits Imre, Kern András, Törőcsik Mari, Gobbi Hilda, stb.; a hátoldalon feliratozva, 6,5x5 cm és 21x16 cm között
12800.

6 500 HUF
17,62
20,31

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
12801.

5 000 HUF

Eperjes Károly (1954-) színművész filmjelenetekben, 2 db fotó, sérülésekkel, 23,5×18 cm
12802.

1 400 HUF

12803.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF