Photo Number of items: 366
2982926
12792
449
Photo
1971 Fernandel (1903-1971) francia színész MTI sajtófotó, 18×14 cm
2 000 HUF
2871250
12793
449
24000
Photo
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo with the stamp of Hervé.
24 000 HUF
2983653
12794
449
Photo
Rácz Aladár cimbalomművész (1886-1958) otthonában 18x12 cm
2 600 HUF
2982942
12795
449
Photo
Szalontay Kati, Rejtő Ildi, Juhász Kati, Kovácsné Nyári Magdi olimpiai vívócsapat18×12 cm, feliratozott sajtófotó, 18×12 cm
2 000 HUF
2901515
12796
449
Photo
Magyar labdarúgók sajtófotó Tóth II. Mihály (Aranycsapat) Tóth József (Jokka) Fazekas László. 24x16 cm
1 800 HUF
2901492
12797
449
3400
Photo
Bene Ferenc, Juhász Péter, Nagy László, Kardos József, Törőcsik András, Baróti Lajos, Szusza Ferenc jelzett sajtófotók magyar labdarúgókról, edzőkről 24x16 cm
3 400 HUF
2964369
12798
449
5500
Photo
cca 1935-1940 Jávor Pál egy filmjelenetben, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Farkas József Mano reklámanyag kölcsönző, VIII., József-körút 19.), szélén törésnyomokkal, 27x21,5 cm
5 500 HUF
2964383
12799
449
5500
Photo
cca 1960-1980 Vegyes színházi fotók, össz. 19 db, rajtuk Sulyok Mária, Kútvölgyi Erzsébet, Kern András, Tordy Géza, Lukács Sándor és mások; a hátoldalon részben feliratozva, vegyes állapotban, 10x6 cm és 25,5x16,5 cm között
5 500 HUF
2964373
12800
449
6500
Photo
cca 1960-1980 Keleti Éva színházi fotói, össz. 15 db, rajtuk híres színészek és színésznők: Sinkovits Imre, Kern András, Törőcsik Mari, Gobbi Hilda, stb.; a hátoldalon feliratozva, 6,5x5 cm és 21x16 cm között
6 500 HUF
2800604
12801
449
Photo
1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
5 000 HUF
2952548
12802
449
Photo
Eperjes Károly (1954-) színművész filmjelenetekben, 2 db fotó, sérülésekkel, 23,5×18 cm
1 400 HUF
2952581
12803
449
Photo
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house