cca 1916 Sianki (Lengyelország) viadukthíd javítása, a Német Hadsereg Főparancsnokságának pecsétjével jelzett vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 12x17 cm
cca 1960-70 egy utazó érdekes fotóanyaga, különféle hazai (Dunakanyar, Visegrád, Gemenc, Szekszárd, Bükk, Veszprém stb.) és külföldi (Magas-Tátra, Prága, NDK, NSZK, Mercyfalva stb.) helyszínekről, többségeben feliratozott, össz. több mint 200 db fotó, nagy többségében 9x14 cm méretben és néhány színes dia római látnivalókról valamint. Korabeli Forte kartondobozokban. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
1912 Algyői Tiszahíd-erősítés a Szeged-Nagyvárad vasútvonalon 1912. októberében, 6 db fotó (közte egy sérült), feliratozott albumlapra ragasztva, 11x8 cm
cca 1960-1980 Szeged, a vár maradványa és modern stílusú lakóépület (Dugonics tér - Kárász u. sarok), 2 db nagyméretű fotó, kisebb felületi sérülésekkel, törésnyomokkal, 38x26 cm és 37x23,5 cm
cca 1890-1910 Külföldi épületek, helyszínek: Németország (Konstanz, Schnetztor), Olaszország (Genova, Como), Svájc (Lugano, Vierwaldstättersee); 7 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé hullámos, helyenként foltos kartonok, 18,5x12 cm és 28x22,5 cm között