Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 115

31448.

1 600 HUF

1965-1982. "BKV Előre" 6db-os díjtétel, közte: 1965. "Bp. Előre SC. 1965. IV. díj Finn dingi" üveg plakett fém rátéttel (78x78mm) lakkozott fa posztamensen (150x170x17mm) + 1976. "BKV Előre SC - 1976. V. 2. - Finn s. III." jelzett Hollóházi porcelán díjérem (60mm) + 1982. "Kővári Károly Emlékverseny 1982 - BKV Előre SC" kiméretű fém serleg talapzaton (75mm) T:UNC-VF
31449.

2 000 HUF

31450.

1 400 HUF

1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Competiteur" felirattal, mindkettő egy szalagon, résztvevői jelvény T:XF
31451.

3 000 HUF

1968. "Mélyépítő Vállalatok Sportegyesülete" névre szóló fém serlege (~20x5cm) T:AU
31452.

1 400 HUF

~1970. "Spartacus - 15 éves kiváló sportmunkáért" bronz plakett, zománcozott címeres rátéttel, eredeti dísztokban (65x108mm) T:1-
31453.

500 HUF
1,36
1,56

~1970-1980. 6 darabos kerámia és porcelán sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1972. "Országos Marathoni Bajnokság - Ózd 1972" egyoldalas kerámia sport emlékérem (110mm) T:1-,2
31454.

2 000 HUF

31455.

5 000 HUF

1971-1986. 10db-os "Videoton" vitorlás díjérem- és plakett-tétel. Benne 4db "Videoton SC" díjérem mellszalagon és 6xklf "Videoton Kupa" plakett fa talapzaton T:UNC,AU
31456.

2 400 HUF

1972. "BP. Építők SC - 1922-1972" a Budapesti Építők Sport Club zománcozott jubileumi jelvénye (19mm) T:AU
31457.

2 000 HUF

1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2 patina
31458.

500 HUF
1,36
1,56

1977. "Dunaújvárosi Papír Sportkör" egyoldalas Zsolnay porcelán emlékérem (103mm) T:1-
31459.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF