Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 115

Bognár György (1944-) 1998. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IX. - 1979-1989" fényezett, kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (23mm) T:PP Adamo FTC9
31412.

2 000 HUF

Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:XF patina
31413.

4 000 HUF

31414.

2 000 HUF

Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF
31415.

2 000 HUF

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) DN "Budapesti Ügetőverseny Egyesület" egyoldalas, aranyozott, jelzett Ag lemezplakett, hátoldalon egy hajlott és egy hiányzó rögzítésre szolgáló akasztóval (br. 18,65g/0.800/62x58mm) T:XF kopott aranyozás, patina
31416.

8 000 HUF
11

Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1-
31417.

5 500 HUF
14,91
17,19

31418.

2 000 HUF

Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem, "Hawel Bp" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU patina, kis ph.
31419.

2 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:AU
31420.

4 000 HUF

Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni IV. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1934. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Z.E.1.P.L.E 1934 Egyéni VII. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) T:XF  HPII 2702.
31421.

4 000 HUF

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1924. "Királyi Magyar Automobil-Club" aranyozott bronz sport emlékplakett, előlapon gravírozva "Svábhegyi verseny 1924" (65x75mm) T:XF lekopott aranyozás, ph
31422.

12 000 HUF

31423.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF