Jewellery and precious metal items

Number of items: 167

Ezüst (Ag) pralinékínáló, jelzéssel, d: 14,5 cm, nettó: 163 g
20036.

26 000 HUF
70,46
81,25

Antik ezüst (Ag) sétabot fej, belül más anyaggal töltött, magyar családi címerrel díszített, jelzett, bruttó: 405 g
20037.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kristály ecetes üveg, dugóval, ezüst (Ag) szerelékkel, jelzéssel. Kis kopással, m: 17 cm
20038.

5 000 HUF

Silux arany fürdő ékszertisztító folyadék. Bontatlan csomagolásban
20039.

3 800 HUF
10,30
11,88

20040.

40 000 HUF
108,40
125,00

11 darab antik ezüst (Ag) nyelű villa + ezüst (Ag) nyelű tortalapát, bruttó: cca 320 g
20041.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) váza. Jelzett, 14 cm, 56 g
20042.

8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1920 Ezüst (Ag) színházi tárca, jelzés nélkül, nettó: 112 g
20043.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) designer ékszer szett rózsakvarccal. Karkötő, gyűrű, nyaklánc, medállal. Mind jelzett, mesterjegyes Össz br 109 g Kövek 2-3,5 cm-ig
20044.

20 000 HUF
54,20
62,50

Vegyes tört ezüst tétel ép darabokkal 105 g
20045.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) toll és levélbontó, jelzett, h: 14,5 és 13,5 cm, bruttó: 37,2 g
20046.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) kanál, jelzéssel, h: 21 cm, nettó: 71 g
20047.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF