Watches

Number of items: 38

Mechanikus karóra, Utiles, 17 köves, kopott, szíj nélkül, d: 3,3 mm, működik
11870.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, d: 4 cm, bruttó: 41,2 g
11871.

10 000 HUF

Elgin aranyozott zsebóra, sérült, nem jár, d: 4,5 cm
11872.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) óra, jelzett, hiányos, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 18,2 g
11873.

6 000 HUF

Zsebóraszerkezet másodpercmutató nélkül, d: 4,5 cm
11874.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, d: 3 cm, bruttó: 18,2 g
11875.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, hiányzó üveg, hiányos díszítés, d: 4,5 cm, bruttó: 50,2 g
11876.

12 000 HUF

Eterna aranyozott karóra, dátumkijelzővel, kopásnyomokkal, nem jár, d: 3,5 cm
11877.

8 000 HUF

Heineken quartz karóra műanyag szíjjal, elemcsere szükséges, d:37mm
11878.

800 HUF

Mechanikus karóra, Onsa, 17 köves, kopott bőr szíjjal és üveglappal, d: 3,4 mm, működik
11879.

8 000 HUF

Hublot replika automata férfi karóra, műanyag szíjjal, kvarc, működik, számlap d: 32 cm
11880.

20 000 HUF
54,20
62,50

Doxa mechanikus férfi karóra, működik, foltos számlappal, d: 32 mm
11881.

4 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF