Military Number of items: 116
2768305
16024
449
Military
cca 1910 Katona lövészbojttal, keményhátú fénykép Foto Lux budapesti műterméből, karton a sarkaiban kissé sérült, 16,5x10,5 cm
2737956
16025
449
3200
Military
1914 Az SMS Kaiser Franz Joseph I, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) I. Ferenc József-osztályú védett cirkálójának hajóorvosa és két kadétja "Csuj" és "Reck" nevű kutyáikkal a hajó fedélzetén a Kotori-öbölben, eredeti fotó, hátoldalán feliratozva, 11x8 cm / 1914 Naval surgeon and two cadets with their dogs on the deck of SMS Kaiser Franz Joseph I, protected cruiser of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), in the Bay of Kotor, original photo with description on the back, 11x8 cm
3 200 HUF
2823055
16026
449
Military
cca 1914-1918 Magyar katonák kiégett automobilok roncsaival, I. világháborús fotólap, 14x9 cm
1 600 HUF
2823119
16027
449
Military
cca 1930-1940 Katonai esküvők, 4 db fotó, 13,5x8,5 cm és 6,5x4 cm között
1 200 HUF
2813576
16028
449
Military
cca 1915 Magyar katonatiszt (százados) egészalakos fényképe, fotólap, 14x9 cm
1 000 HUF
2813595
16029
449
Military
cca 1914-1918 A cs. és kir. hadsereg tisztjei katonákat tüntetnek ki, I. világháborús fotólap, 14x9 cm
1 600 HUF
2848468
16030
449
Military
cca 1914-1918 Osztrák-magyar lovas katonák és tengerészek egy romos háznál, 2 db I. világháborús fotólap, 14x8,5 cm
1 200 HUF
2935593
16031
449
Military
cca 1946-1970 Magyar katonákat ábrázoló vegyes fotók, össz. 32 db, változó méretben és állapotban
1 400 HUF
2797468
16032
449
3200
Military
1914 Bondone magyar katonák sítalpon fotólap
3 200 HUF
2981944
16033
449
Military
cca 1915-1920 Lovas katona, kartonlapra ragasztott fotó, 9×11 cm
1 000 HUF
2984468
16034
449
Military
1928 ősze, katonanövendékek a piliscsabai táborban ebéd után, hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotólap, 8,5x13,5 cm
2 800 HUF
2984460
16035
449
Military
1932 Ludovika, lóugratás, Schäffer udvari fényképész jelzett fotólapja, kissé sérült, 8,5x13,5 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house