Military

Number of items: 116

cca 1910 Katona lövészbojttal, keményhátú fénykép Foto Lux budapesti műterméből, karton a sarkaiban kissé sérült, 16,5x10,5 cm
16024.

800 HUF

1914 Az SMS Kaiser Franz Joseph I, az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) I. Ferenc József-osztályú védett cirkálójának hajóorvosa és két kadétja "Csuj" és "Reck" nevű kutyáikkal a hajó fedélzetén a Kotori-öbölben, eredeti fotó, hátoldalán feliratozva, 11x8 cm / 1914 Naval surgeon and two cadets with their dogs on the deck of SMS Kaiser Franz Joseph I, protected cruiser of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), in the Bay of Kotor, original photo with description on the back, 11x8 cm
16025.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1914-1918 Magyar katonák kiégett automobilok roncsaival, I. világháborús fotólap, 14x9 cm
16026.

1 600 HUF

cca 1930-1940 Katonai esküvők, 4 db fotó, 13,5x8,5 cm és 6,5x4 cm között
16027.

1 200 HUF

cca 1915 Magyar katonatiszt (százados) egészalakos fényképe, fotólap, 14x9 cm
16028.

1 000 HUF

cca 1914-1918 A cs. és kir. hadsereg tisztjei katonákat tüntetnek ki, I. világháborús fotólap, 14x9 cm
16029.

1 600 HUF

cca 1914-1918 Osztrák-magyar lovas katonák és tengerészek egy romos háznál, 2 db I. világháborús fotólap, 14x8,5 cm
16030.

1 200 HUF

cca 1946-1970 Magyar katonákat ábrázoló vegyes fotók, össz. 32 db, változó méretben és állapotban
16031.

1 400 HUF

1914 Bondone magyar katonák sítalpon fotólap
16032.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1915-1920 Lovas katona, kartonlapra ragasztott fotó, 9×11 cm
16033.

1 000 HUF

1928 ősze, katonanövendékek a piliscsabai táborban ebéd után, hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotólap, 8,5x13,5 cm
16034.

2 800 HUF

1932 Ludovika, lóugratás, Schäffer udvari fényképész jelzett fotólapja, kissé sérült, 8,5x13,5 cm
16035.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF