Antique

Number of items: 133

11663.

40 000 HUF
108,40
125,00

11664.

22 000 HUF
59,62
68,75

Antik tükör, aranyszínű fa keretben, kis sérülésekkel, 130x62 cm
11665.

4 000 HUF
15

Antik vasbetétes réz vasaló felhevítendő fém betétje, kopással, h: 17 cm
11666.

2 000 HUF

Antik vasbetétes réz vasaló felhevítendő fém betétje, kopással, h: 17,5 cm
11667.

2 000 HUF

Régi gyógyszertári fa edény. Feliratos 18 cm
11668.

4 000 HUF

Réz londiner csengő. XX. sz. eleje 12 cm
11669.

6 000 HUF

Cca 1930 Szecessziós vajtartó, alpakka, metszett üveggel,jó állapotban / butter-dish d: 14 cm
11670.

5 000 HUF

Art deco fém kínáló, sérült üvegbetéttel, jelzés nélkül, 31x10x5 cm
11671.

3 000 HUF

Antik ezüstözött alpakka ékszeres doboz, ovális alakú, lábakon álló, kopással, 13x9,5x10 cm
11672.

4 600 HUF
12,47
14,38

Antik asztali lámpa. Bronz gyík figurával díszített, több könyökben állítható asztali lámpa, három gömblábon álló fa talapzaton, formába préselt üvegbúrával, új kábelezéssel. Jó állapotban, m: 36 cm
11673.

15 000 HUF
40,65
46,88

11674.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF