Antique Number of items: 133
2985771
11663
449
40000
Antique
1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm
40 000 HUF
2369549
11664
449
22000
Antique
22 000 HUF
2977574
11665
449
Antique
Antik tükör, aranyszínű fa keretben, kis sérülésekkel, 130x62 cm
4 000 HUF
2977725
11666
449
Antique
Antik vasbetétes réz vasaló felhevítendő fém betétje, kopással, h: 17 cm
2 000 HUF
2977726
11667
449
Antique
Antik vasbetétes réz vasaló felhevítendő fém betétje, kopással, h: 17,5 cm
2 000 HUF
2977521
11668
449
Antique
Régi gyógyszertári fa edény. Feliratos 18 cm
4 000 HUF
2977534
11669
449
Antique
Réz londiner csengő. XX. sz. eleje 12 cm
6 000 HUF
2978530
11670
449
Antique
Cca 1930 Szecessziós vajtartó, alpakka, metszett üveggel,jó állapotban / butter-dish d: 14 cm
5 000 HUF
2978797
11671
449
Antique
Art deco fém kínáló, sérült üvegbetéttel, jelzés nélkül, 31x10x5 cm
3 000 HUF
2979006
11672
449
4600
Antique
Antik ezüstözött alpakka ékszeres doboz, ovális alakú, lábakon álló, kopással, 13x9,5x10 cm
4 600 HUF
2979192
11673
449
15000
Antique
Antik asztali lámpa. Bronz gyík figurával díszített, több könyökben állítható asztali lámpa, három gömblábon álló fa talapzaton, formába préselt üvegbúrával, új kábelezéssel. Jó állapotban, m: 36 cm
15 000 HUF
2979215
11674
449
Antique
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house