Art-ceramics
Number of items: 291
2843124
11073
448
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 16 cm
2 600 HUF
2931455
11074
448
3200
Art-ceramics
Király Károly: Hólyagos kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
3 200 HUF
2922111
11075
448
Art-ceramics
Erdélyi István retro kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32 cm
3 000 HUF
2946609
11076
448
3400
Art-ceramics
Szabó Kata: Királynő. Vörös mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
3 400 HUF
2946622
11077
448
4200
Art-ceramics
Király Károly: Retró jelzett gyertyatartó, hibátlan, h: 21,5 cm, m: 11 cm
4 200 HUF
2806864
11078
448
Art-ceramics
Olvashatatlan (F. Z...) jelzéssel: Kőszeg, Szent Imre templom. Mázas kerámia falikép, hátoldalán jelzett, 26,5x17,5 cm
5 000 HUF
2970854
11079
448
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Iparművészeti vállalatos kétfüles kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 18x12,5 cm
3 000 HUF
2970863
11080
448
2200
Art-ceramics
Király jelzéssel iparművész kerámia kínáló, kopással, 25x9 cm
2 200 HUF
2974855
11081
448
3400
Art-ceramics
Ifj. Fazekas István: Népi mintás váza. Kavicsolt díszítéssel, hibátlan, m: 20 cm
3 400 HUF
2974419
11082
448
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Tűzpiros fali dísztál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm
3 000 HUF
2965489
11083
448
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro falitál. Jelzéssel, hibátlan, d: 25,5 cm
3 000 HUF
2965126
11084
448
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, kis kopással, m: 26 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m