Art-ceramics Number of items: 291
2972755
11229
448
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Sárkányos kiöntő. Kézzel festett, kis mázhibákkal 26 cm
4 000 HUF
2972766
11230
448
Art-ceramics
3 db kerámia edényke. Egy jelzett iparművész tojás 11 cm, Herend village pottery 13 cm, mézes csupor 16 cm
4 000 HUF
2512770
11231
448
Art-ceramics
Üzbég kerámia dísztál, színesen festett kerámia. Kopott, sérült. jelzett. d: 28 cm
2 000 HUF
2952484
11232
448
Art-ceramics
Mázas kerámia mókus, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
2 000 HUF
2941215
11233
448
Art-ceramics
Habán jellegű váza, mázas fehérkerámia, jelzés nélkül, m: 12 cm
2 000 HUF
2941219
11234
448
2200
Art-ceramics
Kézmázas kerámia kuglófsütő forma, jelzés nélkül, kopással, d: 15 cm
2 200 HUF
2950806
11235
448
Art-ceramics
1952 Egri Vár Kerámia Műhely: Narancsmázas ibolyaváza. Kopással, m: 11 cm
1 200 HUF
2912702
11236
448
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár. Kézzel festett, jelzett, minimális mázrepedésekkel, m: 16,5 cm
1 200 HUF
2785955
11237
448
Art-ceramics
Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhibákkal. 13 cm
4 000 HUF
2874812
11238
448
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm, + Harmonikás kerámia figura. Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
1 000 HUF
2928501
11239
448
Art-ceramics
Kerámia padlóváza, sérült, hiányos, m: 51 cm
1 000 HUF
2835067
11240
448
Art-ceramics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house