Németország / Stuttgart 1997. 5 1/2E Ni "Naposta Stuttgart" városi emlékkiadás T:1- Germany / Stuttgart 1997. 5 1/2 Euro Ni "Naposta Stuttgart" city commemorative coin C:AU
Németország ~2000. "100 éves a Nürnbergi Múzeum" fém utánveret német nyelvű leírással T:PP ujjlenyomat, kis karc Germany ~2000. "100th Anniversary of the Germanisches Museum of Nürnberg" metal restrike with a prospectus in german C:PP fingerprints, small scratch
Oroszország DN (1991) "Független Államok Közössége" aranyozott Cu-Ni emlékérem (7xklf) éremképpel: Ukrajna, Örményország, A Szovjetunió vége, Az SZKP XX. kongresszusa, Nagy tisztogatás, Moszkva, Nagy októberi forradalom, (40mm) T:PP néhány darabon fo. Russia ND (1991) "Commonwealth of Independent States" gilt Cu-Ni commemorative medallion (7xdiff) with Ukraine, Armenia, End of the Soviet Union, XX. Congress of the Soviet Communist Party, Tschistka Terror, Moscow, Great October Revolution (40mm) C:PP some spotted
Spanyolország DN "Madrid" jelzett Ag emlékérem nem hozzávaló tanúsítvánnyal (31,1g/0.999) T:PP patina Spain ND "Madris" hallmarked Ag commemorative medallion with not own certificate (31,1g/0.999) C:PP patina
Svájc 2000. "150 éves a svájci Frank" kétoldalas, részben multicolor fém emlékérem (38mm) T:1- (eredetileg PP) fo. Switzerland 2000. "150th anniversary of the Franc" two-sided, partially multicolor metal medallion (38mm) C:AU (originally PP) spotted
Svájc DN "Az első DC-4-es járat Londonba - 1948" fém multicolor emlékérem T:PP Switzerland ND "Az első DC-4-es járat Londonba - 1948" metal multicolor medallion C:PP
Svájc DN "150 éves a svájci valuta" fém emlékérem kapszulában (40mm) T:1 Switzerland ND "150 years of Swiss currency 1850-2000" metal commemorative medallion in capsule (40mm) C:UNC