Modern restrikes, fantasy coins Number of items: 100
2960962
31450
447
38000
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatics
DN "Nemzetünk nagyjai" 23 darabos jelzett és jelzettlen, kétféle ezüsttartalmú Ag emlékérem sorozat kapszulában, tanúsítványokkal, kivehető tálcán, éremtartó kazettában (15g/0,333/35mm és 10,37g/0,999/35mm) T:PP közte patina
38 000 HUF
2957671
31451
447
Numismatics
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" bronz emlékérem (36mm) T:AU
1 200 HUF
2907816
31452
447
4200
Numismatics
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Budai Nagy Antal-féle parasztfelkelés" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
4 200 HUF
2880819
31453
447
Numismatics
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" bronz emlékérem gyűjtői albumban (36mm) T:UNC
2 000 HUF
2795700
31454
447
Numismatics
DN "Történelmi aranypénzek - Abdul Aziz 500 kurus, 1867" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP
1 000 HUF
2880896
31455
447
Numismatics
DN "Történelmi aranypénzek - XIV. Lajos 1644. 4 Louis d'Or" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
1 400 HUF
2880917
31456
447
Numismatics
DN "Történelmi aranypénzek - IV. Alvise Giovanni Mocenigo 50 zecchini, 1763-1778" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
1 400 HUF
2880920
31457
447
Numismatics
DN "Történelmi aranypénzek - II. Mátyás koronázási érem, 1611" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
1 400 HUF
2956533
31458
447
Numismatics
Csontos Attila DN "Trianon 1920 - Őrvidék, Felvidék, Délvidék, Erdély, Hungária" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (32mm) T:BU
3 000 HUF
2919330
31459
447
Numismatics
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött réz replikája "COPY" jelzéssel T:PP
1 400 HUF
2957610
31460
447
8500
Numismatics
DN "Veszélyeztetett állatvilág / Tigris - Ázsia" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.999) T:PP ND "Endangered fauna / Tiger - Asia" hallmarked Ag commemorative medallion (31,1g/0.999) C:PP
8 500 HUF
2918281
31461
447
Numismatics
DN "Eurófantáziák - Turul" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0,999/38,61mm) T:PP
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house