Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 100

DN "Nemzetünk nagyjai" 23 darabos jelzett és jelzettlen, kétféle ezüsttartalmú Ag emlékérem sorozat kapszulában, tanúsítványokkal, kivehető tálcán, éremtartó kazettában (15g/0,333/35mm és 10,37g/0,999/35mm) T:PP közte patina
31450.

38 000 HUF
102,98
118,75

Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" bronz emlékérem (36mm) T:AU
31451.

1 200 HUF

Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Budai Nagy Antal-féle parasztfelkelés" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0.999/34mm) T:PP
31452.

4 200 HUF
11,38
13,13

Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" bronz emlékérem gyűjtői albumban (36mm) T:UNC
31453.

2 000 HUF

DN "Történelmi aranypénzek - Abdul Aziz 500 kurus, 1867" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP
31454.

1 000 HUF

DN "Történelmi aranypénzek - XIV. Lajos 1644. 4 Louis d'Or" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
31455.

1 400 HUF

DN "Történelmi aranypénzek - IV. Alvise Giovanni Mocenigo 50 zecchini, 1763-1778" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
31456.

1 400 HUF

DN "Történelmi aranypénzek - II. Mátyás koronázási érem, 1611" aranyozott Cu-Zn utánveret "COPY" beütéssel, kapszulában (38mm) T:PP
31457.

1 400 HUF

Csontos Attila DN "Trianon 1920 - Őrvidék, Felvidék, Délvidék, Erdély, Hungária" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (32mm) T:BU
31458.

3 000 HUF

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött réz replikája "COPY" jelzéssel T:PP
31459.

1 400 HUF

DN "Veszélyeztetett állatvilág / Tigris - Ázsia" jelzett Ag emlékérem (31,1g/0.999) T:PP ND "Endangered fauna / Tiger - Asia" hallmarked Ag commemorative medallion (31,1g/0.999) C:PP
31460.

8 500 HUF
23,04
26,56

DN "Eurófantáziák - Turul" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0,999/38,61mm) T:PP
31461.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF