Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 29

2 db régi szakácskönyv: Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum, 510+1 p. 5-10.000 példány. Vászonkötés, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, hiányzó előzéklappal, helyenként foltos és részben kijáró lapokkal, utolsó néhány lap széle ragasztva, erősen megviselt állapotban. + Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. Bp., 1944, Rozsnyai, 460+3 p. Kötés és gerinc nélkül, részben sérült és kijáró lapokkal,  hiányzó előzéklappal, az előszó után 2 levél hiánnyal, megviselt állapotban, lazán XX. sz. második feléből származó műbőr mappában.
18782.

2 800 HUF

2 db vendéglátás témájú könyv: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. + Felszolgáló ismeretek. Vendéglátás, terítés, szervírozás. Bp., 2000-2002, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, az egyik könyv néhány lapján ázásnyomokkal.
18783.

1 600 HUF

Dr. O. Schmeil: Leitfaden der Pflanzenkunde. Ein Hilfswerk für den Unterricht an höheren Lehranstalten. Schmeils Naturwissenschaftliches Unterrichtswerk. Leipzig, 1934.,Quelle&Meyer. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal
18784.

2 000 HUF

Bruno Schönfelder: Welche Heilpflanze ist das? Stuttgart, (1939), Frankh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott, kopott, foltos papír védőborítóban.
18785.

2 000 HUF

2 db szakácskönyv: Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Vass Tamás rajzaival. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18786.

2 000 HUF

Kovács Mária (szerk.): Csokoládés csodák. Több mint 200 csábító recept. Bp., 2006, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
18787.

1 800 HUF

4 db szakácskönyv - Lévai Anikó: A konyhaablakból; Dr. Oetker szakácskönyvtár; Turós Emil: Nagy saláta könyv; Sopron és környéke. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18788.

1 800 HUF

Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
18789.

1 000 HUF

Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
18790.

1 200 HUF

Pap Miklós: A tokaji. Bp., 1985, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító egy részen hozzáragadt a borítóhoz.
18791.

1 000 HUF

18792.

2 000 HUF

18793.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF